Presskit

Straty a nálezy?

S Vráť ma! nič nie je stratené

Prinášame na trh jedinečnú inováciu, ktorá redukuje stres  pre nálezcu aj vášho štvornohého zatúlaného priateľa a urýchľuje jeho bezpečný návrat domov.

Vo Vráť ma! už päť rokov chránime to, na čom vám najviac záleží. Ľudskú potrebu sme prepojili s modernými technológiami a vytvorili tak bezpečné, inovatívne a efektívne riešenie strát a nálezov.

Okrem priamej finančnej úspory majiteľom sa podieľame aj na redukcii tvorby skleníkových plynov znížením zbytočnej nadspotreby. Spájame dobrých ľudí a pomáhame inšpirovať verejnosť pozitívnymi príkladmi poctivých nálezcov. Každý prípad so sebou priniesol inšpiratívny a nasledovania hodný príbeh.

Vrátili sme už stovky nálezov vďačným majiteľom. Ušetrili tak vyše 100.000 Eur a neoceniteľné množstvo času a nervov zábudlivým vodičom, roztržitým rodičom a zaneprázdneným podnikateľom. Už desiatky tisíc z vás vedia, že s nami nie je nič stratené.

 

Nadobudli sme nenahraditeľné skúsenosti hodinami rozhovorov strávenými s poctivými nálezcami a vďačnými majiteľmi. Všetky silné príbehy nás utvrdili v našej vízií a prehĺbili odhodlanie v napĺňaní našej kažodennej Vráť ma! misie.

Silný tím, veľká vízia a čerstvý vietor do plachiet nás ženú vpred. Novým nástrojom na dosiahnutie cieľa stať sa národným operátorom strát a nálezov je ešte lepšie Vráť ma! 2.0.

Čo je Vráť ma! 2.0?

Vráť ma! je online služba, ktorá za pár sekúnd vyrieši poctivému nálezcovi problém s vrátením predmetu majiteľovi. Súčasne je pre nás ochrana osobných údajov majiteľov označených predmetov najvyššou prioritou.  

Vráť ma! pozostavá z fyzického prvku, tzv. označovača, ktorým si majiteľ označí predmet, ktorý si chce v prípade straty ochrániť a softvérového riešenia umožňujúceho bezpečnú výmenu informácii za pomoci Vráť ma! tímu. 

Celá mágia sa deje vďaka dvojstupňovej personalizácii identifikátorov umiestnených na jednom označovači. Sú nimi alfanumerický kód a novinka v podobe QR ID.

Alfanumerický kód

Adresné priradenie nájdeného predmetu k majiteľovi sme vyriešil vďaka unikátnemu alfanumerickému kódu, za ktorým je skrytá identita majiteľa. Nálezca tak pri kontakte s označovačom Vráť ma! získa jasnú inštrukciu čo v prípade nálezu robiť a jemu nič nehovoriaci kód. My vo Vráť ma! evidujeme kontaktné údaje majiteľa, ktoré sú viacnásobne chránené v našej databáze.

identifikator
Nálezca skenuje QR ID na Vráť ma! štítku

QR ID

Unikátna technologická inovácia

QR ID je technologickou inováciou, ktorá prináša nálezcom, majiteľom aj integrátorom Vráť ma! mnoho výhod

 • je skratkou k priamej a bezpečnej komunikácii medzi nálezcom a majiteľom
 • zvyšuje mieru personalizácie informácii adresovaných nálezcovi
 • redukuje čas potrebný pre vrátenie strateného predmetu označeného Vráť ma! 
 • prináša so sebou ešte viac bezprostrednosti, ľudskosti a autenticity

Marketingový nástroj 21. storočia

Dobré skutky reklamu nepotrebujú, ale zviditeľniť a podoriť ich šírenie je jedinečnou príležitosťou pre každého smart marketéra a modernú značku, ktorá svojimi hodnotami skutočne žije.

Vráť ma! preukázateľne 

 1. Zvýši mieru rozpoznateľnosti vašej značky a lojalitu zákazníka
 2. Naplní sociálne médiá autentickým a virálnym obsahom s inšpiratívnym pozitívnym odkazom
 3. Umožní bezprostredný kontakt s novými zákazníkmi
 4. Sprostredkuje možnosť pridať sa k našej iniciatíve pomôcť Slovensku vyriešiť raz a navždy osud stratených predmetov a pomôcť tak aj k ochrane životného prostredia znížením zbytočnej nadspotreby

Aby ste sa nestratili v našej ponuke 

Medzi ďalšie novinky, ktoré ponúkame ako B2B tak B2C klientom sú 

 • Smart reklamné nosiče
  • generické prívesky, nálepky, odznaky  
  • nosiče na mieru vyrobené z kovových, nekovových aj bio materiálov 
 • Nové produkty 
  • pre bezpečný návrat zatúlaných domácich miláčikov
  • na ochranu cenností vašich ratolestí
  • textilné a syntetické etikety a nášivky ( pripravujeme )
 • Nové možnosti značenia identifikátorov
  • gravírovaním laserom
  • gravírovaním CNC frézou
  • UV digitálnou tlačou

Namiešať správny mix uvedeného pre nás nie je veda. Vďaka blízkej spolupráci s prevernými dodávateľmi ponúkame aj možnosť výroby reklamných prvkov na mieru.

Zabezpečíme všetko od dizajnu, cez výrobu, značenie až po dodanie. 

Kontakt

Nenašli ste čo ste hľadali?

Vyplňte formulár a my sa vám čo najskôr ozveme

[contact-form- id="" title="Contact form 1"]